8427904bb33188d914e349d12ba0e2d7
[mr_rating_form]

Darmowa pierwsza pożyczka: 1500 zł na 30 dni gratis!

Maksymalna kwota pożyczki: 4000 zł

VIA SMS to znana na polskim rynku marka udzielająca szybkich pożyczek online. Firma cechuje się szybkością załatwiania spraw, szybkimi przelewami na konto bankowe i minimum formalności. VIA SMS to świetny sposób na dodatkową gotówkę w 15 minut. Aby wysłać wniosek kliknij “WEŹ POŻYCZKĘ”.

VIA SMS, której właścicielem jest łotewska VIA SMS Group pożycza pieniądze od 2009 roku. Instytucja pożycza pieniądze w sześciu krajach, a dla Polaków oferta dostępna jest od roku 2011.

Bardzo dobrym pomysłem dla nowych pożyczkobiorców jest pożyczka w wysokości 1500 złotych. Dlaczego? Ponieważ taka pożyczka jest przyznawana za darmo! Oznacza to, że nie zapłacimy żadnych odsetek. Musimy jednak oddać pieniądze w terminie czyli maksymalnie po 30 dniach. Pożyczka nie jest obarczona dodatkowymi obciążeniami, nie musimy jej poręczać, ani podawać celu jej wykorzystania.

Bardzo dużym plusem tej instytucji jest biuro obsługi klienta, które działą 7 dni w tygodniu. Dlatego też jeśli mamy jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące naszej pożyczki, warto zapytać – zawsze dostaniemy wartościową odpowiedź.

KTO MOŻE WZIĄĆ POŻYCZKĘ?

Aby wnioskować o pożyczkę w VIA SMS należy mieć między 20 a 72 rokiem życia. Musimy mieć również stałe źródło dochodu. Jeśli tylko spełnimy te warunki, możemy spokojnie zawnioskować online o pożyczkę.

ZALETY ALEGOTÓWKA

–  świetne biuro obsługi

– brak dodatkowych procedur i formalności

– pożyczka do 1500 za darmo

WADY ALEGOTÓWKA

– pożyczkodawca sprawdza nas w bazach BIK i KRD,

– niska górna granica wieku pożyczkobiorcy

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

[hfe_template id='6424']