szybkie pozyczki pozabankowe jak szybko mozna dostac pieniadze 3644

Szybkie pożyczki online - jak działają?

Szybkie pożyczki to produkt, który coraz częściej jest wybierany przez klientów w zamian za produkty bankowe. Umowy śmieciowe, brak udokumentowanego wynagrodzenia czy ujemne punkty w BIK-u to najczęstsze przyczyny rozglądania się za dodatkową gotówką w firmach pozabankowych. Trzeba jednak przyznać, że szybkie pożyczki stanowią coraz większą konkurencję dla kredytów bankowych i to nie tylko pod względem minimum formalności, jakie trzeba spełnić.

Pierwszą i najważniejszą zaletą szybkich pożyczek online jest właśnie kwestia online, która mówi nam, że owe pożyczki możemy wziąć za pomocą komputera i internetu. Nie musimy wychodzić z domu, aby wypełnić wniosek, dowód możemy zeskanować lub zrobić wyraźne zdjęcia naszym smartfonem. Później wystarczy nam czekać na decyzję, która przyjdzie sms’em, na maila lub bezpośrednio w panelu pożyczkodawcy, u którego wnioskowaliśmy o szybką pożyczkę. Niedługo po otrzymaniu takiej decyzji powinniśmy cieszyć się gotówką na naszym koncie bankowym.

Co ważne w przypadku szybkich pożyczek gotówkowych, pieniądze które otrzymamy możemy przeznaczyć naprawdę na każdy możliwy cel. Nikt nie ogranicza nas w doborze odpowiedniego wydatku. Remont, naprawa samochodu, a może wycieczka czy wczasy? Wybór należy tylko i wyłącznie od nas. Należy podkreślić szybkość załatwienia tego typu pożyczki. Pieniądze w wielu przypadkach mogą znaleźć się na naszym koncie nawet kwadrans po złożeniu wniosku. Wydaje się to bardzo łatwe i takie też jest. Wystarczą podstawowe dane, dowód osobisty i dziesięć minut na wypełnienie wniosku online.

Wiele osób decyduje się na szybką pożyczkę ze względu na niekorzystne zapisy w bazie BIK. Są instytucję, które przychylnym okiem patrzą na dłużników, którzy mają jakieś nieuregulowane zaległości w bankach czy innych instytucjach. O pożyczkdawcach, którzy mogą udzielić Ci pożyczki także z niekorzystnymi wpisami w BIK pisaliśmy TUTAJ. Wystarczy wysłać wniosek przez internet i czekać na decyzję. To nic nas nie kosztuje. Warto sprawdzić, szczególnie jeśli gotówka potrzebna nam jest od ręki.

Szybkie pożyczki kojarzą się wszystkim z chwilówkami. I rzeczywiście, większość firm proponuje nam pożyczki na 30 lub 60 dni. Wraz z rozwojem rynku instytucji pozabankowych jak grzyby na deszczu wyrastają tym samym oferty szybkich pożyczek ratalnych. W odpowiedzi na oczekiwania potencjalnych klientów, firmy pozostając przy maksymalnie uproszczonych procedurach, pozwalają klientom zaciągać pożyczki na 24, 36, a w niektórych przypadkach nawet na 48 rat. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie uzbierać większej kwoty w jeden miesiąc. Ich zobowiązanie jest rozłożone na kilkadziesiąt atrakcyjnych rat, których spłata nie powinna być problemem.

Jak widać sektor pozabankowych coraz częściej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje coraz to nowe i dopasowane do potrzeb społeczności produkty. Dla każdego, któ nie chce wchodzić w wydłużone bankowe procedury, a potrzebuje gotówki mniejszej niż kilkadziesiąt tysięcy złotych, szybkie pożyczki mogą być najlepszym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem pożyczek pozabankowych lub szybkich pożyczek ratalnych. Z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Na temat poszczególnych produktów chętnie podyskutujemy z Państwem na naszym FORUM KREDYTOWYM, gdzie możecie pisać jako gość (bez logowania).

2 Responses

  1. Od jakiegoś czasu co jakiś czas korzystam z Vivusa i jestem zadowolona. Można powiedzieć, że nie mają żadnych ukrytych kosztów i haczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OTRZYMUJ NAJLEPSZE OFERTY POŻYCZEK!