Szybkie kredyty to tak naprawdę pożyczki z bardzo krótkim okresem oczekiwania na decyzję i środki. Zdarza się, że cała procedura trwa zaledwie kwadrans. Szybkie kredyty są coraz popularniejsze, a co najważniejsze, są również coraz tańsze, szczególnie dla nowych klientów. Na forach internetowych coraz częściej spotykamy pytania “gdzie wziąć szybki kredyt?”, “jak wziąć szybki kredyt?”, “gdzie szukać szybkich kredytów?”. Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Szybkie kredyty – co to jest?

Szybkie kredyty są to szybkie pożyczki online, zaciągane za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Cieszą się coraz większą popularnością, bo mimo tego, że bogacimy się regularnie, regularnie też coraz więcej wydajemy i czasami potrzebujemy dodatkowej gotówki. Szybkie pożyczki online sprawiły, że możemy takową uzyskać bez wychodzenia z domu, co upraszcza całą sprawę.

Gdzie wziąć szybkie kredyt?

To pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ofert na rynku obecnie jest multum i to my musimy wybrać najlepszą dla nas opcję. Z pewnością musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na koszt naszej pożyczki. Dodatkowo, musimy wiedzieć, że jeśli pożyczymy kwotę x to oddamy kwotę y i nic więcej. Musimy sprawdzić czy nie ma ukrytych haczyków. Dodatkowo mamy wybór: albo weźmieny chwilówkę na max 61 dni, albo decydujemy się na szybką pożyczkę ratalną, którą możemy spłacać nawet przez dwa lata w dogodnych i dostosowanych do nas ratach.

Jak wziąć szybkie kredyt?

Aby wziąć szybki kredyt musimy mieć przygotowane dane ze swojego dowosu osobistego, dane dotyczące naszego zatrudnienia i wynagrodzenie, swój własny telefon komórkowy i dostęp do Internetu. Ponadto powinniśmy posiadać polski rachunek bankowy. Po spełnieniu tych warunków wybieramy ofertę, która nam odpowiada, wypełniamy formularz zwany również wnioskiem o pożyczkę. Pamiętajmy, że musimy uzupełnić wszystko obowiązkowe pola. Inaczej nas wniosek nie przejdzie wstępnej procedury, o czym zresztą zostaniemy poinformowani przez system. Ostatnią rzeczą coraz częściej stosowaną przez instytucje pozabankowe jest weryfikacja naszych danych poprzez przelew online, zazwyczaj w wysoikości jednego grosika. Po tym, nasz wniosek będzie procedowany przez system lub pracownika instytucji do której wnioskujemy o pożyczkę. Następnie wystarcza nam czekać. Po weryfikacji i pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, pieniądze powinniśmy mieć na koncie nawet w 15 minut.

Gdzie szukać szybkich kredytów?

Do wyszukiwania najlepszych dostępnych na polskim rynku ofert szybkich pożyczek należy używać porównywarek internetowych takich jak nasza. Po wejściu na naszą stronę główną możecie wybrać interesującą Was grupę produktów i w kilka minut porównać wszystkie oferty. Możecie również porównywać je na własną rękę po kolei odwiedzając strony poszczególnych pożyczkodawców, jednak z pewnością zajmie to Wam o wiele więcej czasu.

Jeśli macie jakieś problemy z wypełnianiem wniosków, jesteśmy do Waszej dyspozycji, możecie opisać Wasz problem i wysłać nam wiadomość na redaamalu@gmail.com .

4 Responses

  1. Szybkie kredyty, szybkie pożyczki – jeden kij. Sam brałem kiedyś, na szczęście już spłaciłem. Pewnie stronka przyda się wielu “nowym” w tej branży.

  2. Narobiło się firm na rynku. Ale przynajmniej konkurują między sobą, z korzyścią dla nas klientów. Osobiście korzystałem z Vivusa, Wongi. Pewne firmy.

  3. Moim zdaniem w tych pożyczkach nic złego nie ma.. Biorę za każdym razem jak mam większe zakupy. Poza tym, takiej firmy jak Szybka Gotówka, i lendon oferują pożyczki za darmo. Więc po terminie oddajesz tyle samo co pożyczyłeś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

[hfe_template id='6424']