Ranking kont osobistych

Prezentujemy najkorzystniejsze oferty kont osobistych. Wystarczy, że wybiorą Państwo najlepszą opcję dla siebie i wypełnią prosty wniosek. Konto bankowe można założyć online, przez internet i bez wychodzenia z domu.

Z pewnością zastanawiacie się co wziąć pod uwagę, kiedy chcemy założyć konto osobiste. Sprawdziliśmy to i dzielimy się wiedzą.

Jak pokazują badania, każdy dorosły Polak średnio wykonuje więcej niż jedną transakcję bezgotówkową dziennie. Oznacza to, że trend zmusza banki do tego, by przygotowywać dopasowane do potrzeb Klientów oferty i posiadać bardzo dobrą bankowość internetową.

Ranking kont osobistych

Konto bankowe to nic innego jak rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Obecnie trudno sobie wyobrazić kogoś bez konta bankowego. Jeszcze kilkanaście lat temu wypłata wynagrodzenia odbierana w kasie zakładu nie była niczym dziwnym. Dziś już mało kto posługuje się takimi zasadami. Z reguły wynagrodzenia wpływają na konta bankowe, dlatego też wybór odpowiedniego produktu dla siebie jest bardzo ważną decyzją każdego człowieka, który wchodzi w dorosłe życie.

Wielu z nas zapewnie życzyłoby sobie, aby korzystanie z konta było całkowicie darmowe. Mimo medialnej nagonki, nadal jest to możliwe. Musimy jednak spełnić zazwyczaj jakieś warunki. Dlatego darmowe konta osobiste dzielimy na kilka typów:

  • bezpłatnymi bez potrzeby spełniania dodatkowych warunków,
  • darmowymi po spełnieniu określonego warunku (np. wpływu w określonej wysokości i/lub wykonaniu określonej liczby/wartości transakcji kartą debetową),
  • płatnymi bez możliwości rezygnacji z pobierania opłaty.

Do każdego konta powinniśmy oczywiście otrzymać kartę bankomatową. Możemy zrezygnować z niej, jednak trudno sobie wyobrazić swobodne korzystanie z rachunku bez tej karty.

Do kont osobistych wydawana jest karta debetowa. Możesz wypłacać nią pieniądze z bankomatu i płacić za towary.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że konto osobiste, które wybrałeś spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, i że za kilka miesięcy nie będziesz szukał nowego, poświęć czas na porównanie ofert. Mimo tego, że konto osobiste to podstawowy produkt bankowy, nie powinieneś wybierać go w pośpiechu, kierując się emocjami.

[hfe_template id='6424']