Pytanie jak dostać szybką pożyczkę pojawia się w polskich domach codziennie. To przecież nic dziwnego, że czasami zaskakują nas niespodziewane wydatki i jesteśmy zmuszenie pieniądze pożyczyć. Na pierwszy ogień idzie rodzina, która jednak nie zawsze może zaproponować nam żądaną kwotę. W tym momencie bardzo często siadamy do komputera czy smartfona i sprawdzamy oferty szybkich pożyczek pozabankowych. W jest w czym wybierać, o czym piszemy poniżej.

Co to jest szybka pożyczka?

Szybka pożyczka to pożyczka pozabankowa udzielana nam najczęściej online, bez wychodzenia z domu przez internet. Do zaciągnięcia takiego zobowiązania zazwyczaj potrzebny nam jest komputer z dostępem do internetu, telefon, dowód osobisty i numer rachunku bankowego. Cała procedura, która w przypadku tego typu pożyczek się odbywa jest całkowicie uproszczona. W większości przypadków nie będziemy potrzebowali żadnego dodatkowego zaświadczenia: z pracy, ZUSU itp. Czas decyzji w takiej sytuacji też jest przyspieszony, dlatego też tego typu szybka pożyczka może przydać się w przypadku nieoczekiwanego wydatku.

Jak otrzymać szybką pożyczkę?

Jeśli odwiedziliście naszą stronę i jesteście zainteresowani szybką pożyczką, możecie o nią wnioskować w kilku prostych krokach. Najpierw sprawdźcie interesujące Was oferty na stronie szybkich pożyczek – chwilówek oraz szybkich pożyczek ratalnych. Po wybraniu odpowiedniej oferty i kliknięciu w odpowiedni link, nasza strona zaprowadzi Was do witryny pożyczkodawcy, u którego w bardzo szybki sposób wypełnicie wniosek online przez internet. Zazwyczaj na samym początku musicie wybrać interesującą Was kwotę i okres, na który chcecie pożyczkę zaciągnąć. Następnie pojawi Wam się formularz, który należy wypełnić. Okienek jest sporo, jednak nie warto się zrażać. Formularz wypełnia się w 10 minut, a informacje niezbędne do jego wypełnienia w większości mamy w głowie. Resztę spiszemy z naszego dowodu osobistego. W niektórych przypadkach dla potwierdzenia swojej tożsamości będzie trzeba dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł. Jeśli jednak korzystają Państwo z konta bankowego online, nie będzie to dla Was żadnym problemem. Po tym procesie można uznać, że wniosek jest wysłany i pozostaje nam czekać na weryfikację. Zwykle trwa ona nie więcej niż 5, 10 minut. Dzięki temu, nasze pieniądze mogą znaleźć się, w zaleźności od banku naszego i pożyczkodawcy, nawet w 15 minut!

Szybka pożyczka – która najlepsza?

To chyba najważniejsze pytanie, na które odpowiadają sobie przyszli klienci firm pozabankowych. Odpowiedź brzmi jak zawsze – to zależy. W przypadku mniejszych zobowiązań i szybkiego terminu ich spłaty, warto zajrzeć na pożyczki darmowe. Jeśli jesteśmy nowym klientem, w wielu przypadkach możemy sięgnąć nawet po 3000 złotych oddając dokładnie tyle samo. Oznacza to, że nie zapłacimy ani złotówki odsetek, co na pewno może być kuszace. W przypadku większych wydatków i planowanego terminu spłaty dłuższego niż 61 dni, musimy rozejrzeć się za szybką pożyczką ratalną. Najlepsze oferty takich produktów również znajdziecie na naszej stronie pod poniższymi linkami.

2 Responses

  1. Jak wziąć pożyczkę? To bardzo proste. Wypełniasz formulasz, wpisujesz dane, wysyłasz wniosek, dostajesz decyzję i ewentualnie kasę za 15 minut na konto. Ktoś kto to wymyślił miał łeb 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

[hfe_template id='6424']